آدرس کانال را وارد کنید ... مثلا: @jadoobi

تحلیل کانال تلگرام عجیب ولی واقعی در یک نگاه

برای داشتن اطلاعات بیشتر از این کانال وارد شوید

﷽ @Ajibvalivaghaei مطالب و کلیپ های جدید و قدیم ، اجتماعی، گینس، تاریخی ،و اتفافاتی که عجیب ولی واقعی باشه👌❤ تبلیغات👇 https://t.me/joinchat/AAAAAD4fWpIHwufOTfTdGQ اینستاگرام👇 instagram.com/ajibvalivaghaei شامد👈 -1-1-72319 . . . .

27

رتبه کانال

1,746,717

تعداد اعضا

68.1K

میانگین بازدید هر پست

537K

میانگین تعداد بازدید روزانه

8

میانگین تعداد پست در روز

ترکیب موضوعات محتوای کانال
تعداد اعضا کانال
روند تغییر اعضا در یک ماه اخیر
ثبت‌نام در جادوبی
جدیدترین پست‌ها
ویدیو
این بچه یه سکه قورت داده ببینید پزشک چطور اونو درمیاره !

عالیه از دست ندید👌

عجیب ولی واقعی🌈

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌ https://t.me/joinchat/AAAAADvg340BcfDuq9_E-w
محسن آزمایش، صاحب مجموعه صنعتی آزمایش
محسن آزمایش کارخانه‌دار خودساخته و بنیانگذار کارخانۀ آزمایش به خاطر وضع نامناسب مالی خانواده و فوت پدرش در نوجوانی، بیش از چهار کلاس درس نخواند و از ۱۱ سالگی برای تأمین خانواده‌اش با مزد ناچیز در یک کارگاه آهنگری شاگردی می‌کرد. سپس مغازه‌ای باز کرد که در آن درو پنجره می‌ساخت. از سال ۱۳۳۰ فعالیت خود را گسترش داد و در کارگاهی در شرق تهران به ساختن صندلی، مبل و آبکاری فلزات پرداخت. چند سال بعد کارگاه او در یک آتش‌سوزی سوخت تا اینکه در سال ۱۳۳۷ کارخانجات صنعتی آزمایش را تاسیس کرد.
مجموعه صنعتی آزمایش یخچال، کولر، آب‌گرم‌کن، تختخواب فلزی، بخاری و اجاق گاز و... تولید می‌کرد و طی سال‌های فعالیتش به یکی از مهم‌ترین تولیدکنندگان داخلی تبدیل شده بود. علاوه بر تهران، آزمایش در ساوه و مرودشت شیراز نیز کارخانه ایجاد کرده بود. فعالیت کارخانجات آزمایش تا یک سال پس از انقلاب نیز ادامه داشت، اما بعدا مصادره شد. محسن آزمایش به خارج از ایران مهاجرت کرد و سرانجام در سال ۱۳۷۱ در شهر رباط مراکش در سن ۶۷ سالگی درگذشت و در همان‌جا به خاک سپرده شد.

عجیب ولی واقعی🌈

@Ajibvalivaghaei
گورستان متفقین در تهران

گورستانی که آرامگاه تعداد زیادی از سربازان لهستانی، بریتانیایی و آمریکایی که بین سال‌های ۱۹۱۴ تا ۱۹۱۸ در جنگ جهانی اول، و بین سال‌های ۱۹۳۹ تا ۱۹۴۳ در طول جنگ جهانی دوم کشته شده‌اند، در آن قرار دارد.
این گورستان در ضلع جنوبی باغ سفارت بریتانیا در محله قلهک در منطقه ۳ شهرداری تهران قرار دارد !

عجیب ولی واقعی🌈

@Ajibvalivaghaei
ما کمیابترین نهالهای میوه را با بهترین کیفیت به سرتاسر ایران ارسال میکنیم.
آیدی باغبانی خانگی
@baghbani3
کانال تلگرام ما
https://t.me/joinchat/AAAAAE_ciSqdJUHZYuY2Tg
ویدیو
زنی در حال غواصی در دریا بود، و از دور متوجه کوسه ای شد که از دهانش زنجیری آویزان است، و کوسه دارد به او با حالت آرام نزدیک میشود ،
زن جرات کرد و به کوسه نزدیک شد و دست در دهان کوسه کرد و زنجیر را که به یک قلاب بزرگ وصل بود از دهان کوسه بیرون آورد،،، بعد کوسه شروع به حرکات نمایشی (جهت تشکر) اطراف آن زن کرد و بعد دور شد،،، بعداز 10 دقیقه ، مجدداً کوسه مراجعه کرد و به همراهش چند کوسه بودند که زنجیر و قلاب در دهان داشتند و اطراف آن زن جمع شدند،،،، و آن زن شجاع ، قلاب ها را از دهان آنها در آورد، و کوسه برای تشکر دور این زن را گرفتن و حرکات نمایشی و تشکر انجام میدادند..

با هم ببينيم
شجاعت بی نظیر زن غواص
و هوش عجیب کوسه در هدایت بقیه کوسه ها برای حل مشکلشان مثال زدنی هست❤️🌹🐋🦈

عجیب ولی واقعی🌈

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌ https://t.me/joinchat/AAAAADvg340BcfDuq9_E-w