آدرس کانال را وارد کنید ... مثلا: @jadoobi

تحلیل کانال تلگرام عجیب ولی واقعی در یک نگاه

برای داشتن اطلاعات بیشتر از این کانال وارد شوید

﷽ @Ajibvalivaghaei مطالب و کلیپ های جدید و قدیم ، اجتماعی، گینس، تاریخی ،و اتفافاتی که عجیب ولی واقعی باشه👌❤ تبلیغات👇 https://t.me/joinchat/AAAAAD4fWpIHwufOTfTdGQ اینستاگرام👇 instagram.com/ajibvalivaghaei شامد👈 -1-1-72319 . . . .

20

رتبه کانال

2,529,486

تعداد اعضا

119K

میانگین بازدید هر پست

2.08M

میانگین تعداد بازدید روزانه

17

میانگین تعداد پست در روز

ترکیب موضوعات محتوای کانال
تعداد اعضا کانال
روند تغییر اعضا در یک ماه اخیر
ثبت‌نام در جادوبی
جدیدترین پست‌ها
تنها ایرانی که از رییس جمهور آمریکا مدال شجاعت گرفت !

زمستان ۵۲ سال پیش، یک گروه آمریکایی هواپیماشون در کوه های شمال تهران سقوط می کند! یک چترباز آلمانی رو برای نجات آمریکایی ها می فرستند اما او هم چترش به صخره ها گیر می کند و آویزان باقی می ماند !

در آن زمان یکی از کار آمدترین نیروهای ویژه استاد چتر، کایت و کوهنوردی ارتش، گروهبان "امیر قدم شاهی" برای نجات جان این گروه انتخاب می شود !

او قهرمانانه تمامی گروه را نجات می دهد و در آن زمان از طرف کندی رییس جمهور وقت آمریکا مدال شجاعت به او اعطا می گردد و توسط شاه ایران هم از او تقدیر به عمل می آید و به پاس این عملیات شجاعان مجسمه او ساخته و تا کنون ۵۱ سال است که در میدان دربند تهران نصب گردیده است !

او که با درجه ی سرهنگی باز نشسته شد، در اردیبهشت سال ۱۳۹۱ فوت کرد! ۹۰% مردم تهران و ایران نمی دانند که مجسمه ی میدان دربند داستانش چیست و قهرمانش کیست !

اگر مایل بودید، انتشار دهید تا دیگران هم بدانند و آگاه شوند.

عجیب ولی واقعی🌈

@Ajibvalivaghaei
برچسب
ویدیو
💥 با اینترنت #ایرانسل، بدون خرید اشتراک از تماشای قسمت شانزدهم سریال جذاب و پرطرفدار #هیولا در #فیلیمو لذت ببرید 😍

📣 از این به بعد میتونید با اینترنت ایرانسل، بدون پرداخت هیچ هزینه اشتراکی، به صورت رایگان از تمام محتواهای فیلیمو استفاده کنید، فقط کافیه اینترنت ایرانسل تون رو روشن کنید، وارد سایت فیلیمو بشید و ثبت نام کنید.

⚠️ فراموش نکنید که حجم مصرفی این دوستان به ازای تماشای هر فیلم به صورت کامل محاسبه خواهد شد.

👇👇👇
🎞 http://advn.ir/WE4OVq

@filimo
ویدیو
موز چینی دیده بودید ؟!

عجیب ولی واقعی🌈

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌ https://t.me/joinchat/AAAAADvg340BcfDuq9_E-w
ویدیو
این صدای نخراشیده مجوز گرفته ؛ فکر هم می‌کنه در ایران قدرش رو نمی‌دانند !!!
ایشون "منوچهر پرخیده" یکی از چهره های طنز فضای مجازیست که در ماههای اخیر با نعره های گوشخراش شروع به خواندن "ربنا" و آهنگ های سنتی کرد و معروف شد !!!
حالا همین شخص در ساری مجوز کنسرت گرفته و بلیط های خود را با قیمت ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان به فروش رسانده !!!!!
+در مملکتی که کیهان_کلهر و حسین_علیزاده و محمدرضا شجریان شهرام_ناظری و.... هنرمندان واقعی دیگری با مشکل برگزاری کنسرت مواجه میشوند و افرادی مانند ایرج خواجه امیری و اکبر گلپایگانی و... به جرم ابتذال خوانی دهه ها ممنوع الکار میشوند باید هم استاد پرخیده ها و گرخیده ها مجوز کنسرت بگیرند‌‌ !
@Ajibvalivaghaei