آدرس کانال را وارد کنید ... مثلا: @jadoobi

تحلیل کانال تلگرام  خبری پارسینه در یک نگاه

برای داشتن اطلاعات بیشتر از این کانال وارد شوید

کانال رسمی پایگاه خبری تحلیلی پارسینه پارسی زبانان پارسینه را می خوانند... تبلیغات👇 @parsineads . ارتباط با ما 👇 @ertebat_parsineh . " احراز هویت کانال در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی"👇 https://goo.gl/izTHmx

39

رتبه کانال

1,500,428

تعداد اعضا

86.2K

میانگین بازدید هر پست

6.92M

میانگین تعداد بازدید روزانه

78

میانگین تعداد پست در روز

ترکیب موضوعات محتوای کانال
تعداد اعضا کانال
روند تغییر اعضا در یک ماه اخیر
ثبت‌نام در جادوبی
جدیدترین پست‌ها
ویدیو
🎥 دستور ویژه رئیس قوه قضائیه برای ورود به مسائل حوزه خودروسازان

🔹توضیحات سخنگوی قوه قضائیه درباره بازداشت مدیر عامل سابق ایران خودرو: دو نفر دیگر هم بازداشت شدند.
@parsinehnews
آمریکا ممنوعیت سفر به کره‌شمالی را یک سال دیگر تمدید کرد

🔹رئیس جمهوری آمریکا ممنوعیت سفر شهروندان این کشور به کره شمالی را برای یک سال دیگر تمدید کرد.
@parsinehnews
حذف سرخ‌آبی‌ها از آسیا جدی شد

🔹۹ شهریور آخرین روزی است که باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال فرصت دارند تا تکلیف بدهی‌های معوقه‌شان را مشخص کنند. مدیران پرسپولیس و استقلال فقط یازده روز دیگر فرصت دارند تا یا طلب طلبکاران را بپردازند یا با آنها برای سر نحوه تسویه این مطالبات به توافق برسند. با این حال روند مدیریتی دو باشگاه در بخش تسویه حساب باشگاه‌ها مثبت و امیدوار کننده نیست. مدیران دو باشگاه گرفتار دعواهای داخلی خود شده‌اند.
🔹حتی وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال هم در این میان تلاش زیادی کرد تا استقلال و پرسپولیس به خاطر بدهی از آسیا حذف نشوند اما برای فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا نوعی بی تفاوتی مدیریتی در قبال تهدید AFC مبنی بر حذف از آسیا دیده می‌شود.

@parsinehnews
فیفا عراق را رفع تعلیق کرد/ بصره میزبان بازی ایران شد

⚽️فدراسیون جهانی فوتبال با ارسال نامه ای اعلام کرد که عراق می تواند در بصره از مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر میزبانی کند.
⚽️بدین ترتیب تیم ملی کشورمان که یکی از رقبای اصلی عراق در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است برای بازی با عراق در بصره حضور پیدا کند.
@parsinehnews
تلاش دولت برای ساخت 400 هزار واحد مسکونی

رئيس کل بانک مرکزی:
🔹شوک بدی در بخش خودرو سازی ایجاد شد كه اگر کمک ۴۰ هزار میلیاردی بانک مرکزی و همراهی وزارت صمت به خودروسازی و قطعه سازان نبود شرایط می توانست متفاوت تر باشد.
🔹نسبت به نقدینگی حساسم و ۲۴ درصد رشد نقدینگی زیاد است، دولت در تلاش است وارد ساخت و ساز شده و ۴۰۰ هزار واحد مسکونی بسازد و زمین های دولتی رایگان را برای این مهم استفاده کند تا از این طریق بخشی از مشکلات حل شود.
@parsinehnews